Ohřívač mléka Heatwave

Ohřívač mléka Heatwave Milk Warmer ™ pro kůzlata jehňata a telata.

Vážení chovatelé, dovolujeme si vám představit skvělého pomocníka při krmení mláďat, kterým je ohřívač mléka Heatwave Milk Warmer ™.

Heatwave Milk Warmer ™ využívá technologii výměny tepla k ohřevu mléka na požádání. Je vhodný pro malé a střední farmy. Napájí  až 30 telat nebo 50 jehňat či kůzlat. Jeho všestrannost spočívá v tom, že můžete použít plnotučné mléko nebo mléčnou náhražku v prášku. Krmení je i hygienické, protože mléko je uchováváno studené.

Ohřívač mléka Heatwave umožňuje zemědělcům připravovat objem zásobníku studeného mléka jednou denně a mléko okamžitě zahřívat před dodávkou do struku, což mladému zvířeti umožní přístup k teplému mléku adlibitně, při více příležitostech během dne. Mláďata rostou rychle a dosáhnou tržní váhy rychleji než při odchovu pod matkou. Krmení mláďat tímto způsobem šetří hodiny práce.

Velkou výhodou Heatwave Milk Warmer ™  je jeho jednoduchost. Od sestavení , přes manipulaci až po čištění, které vám zabere cca 5 minut.

Další výhody Heatwave Milk Warmer ™ : nízká pořizovací cena, provozní náklady, dostupnost náhradních dílů atd.

 

Heatwave Milk Warmer ™ je dodáván v plastovém boxu, který lze použít jako nádobu na mléko. Pro větší chovy můžeme k Heatwave Milk Warmer ™ nabídnout elektromagnetická míchadla (do 100L) nebo pojízdné mixovací zařízení (na 110L).

Jsme dovozci pro český i slovenský trh a na Heatwave Milk Warmer ™ poskytujeme také servis.

Pro více informací nebo reference nás prosím kontaktujte.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cena RABDF

Heatwave Milk Warmer ™ získal v roce 2015 prestižní ocenění  RABDF  za produkt, který přináší nejvyšší ekonomickou hodnotu sektoru živočišné výroby - nově zavedený systém pro krmení telat, jehňat a kůzlat.

Porota zhodnotila každý ze sedmi vstupních kritérií: ekonomické výhody pro zemědělce, provozní náklady včetně cen náhradních dílů, požadavky na údržbu, bezpečnostní prvky, spotřebu energie, potenciální tržní a cenovou cenu.

" Tento produkt byl jasným vítězem," uvedl Angus Wielkopolski, člen Rady RABDF a předseda rozhodčího týmu. "Byli jsme ohromeni velmi praktickým, jednoduchým a nákladově efektivním systémem, který by měl zemědělcům umožnit lépe pracovat s menším úsilím."

 

 

  • Heatwave Milk Warmer ™

    Heatwave Milk Warmer ™

    Ohřívač mléka Heatwave Milk Warmer ™ pro kůzlata jehňata a telata. Vážení chovatelé, dovolujeme si vám představit skvělého pomocníka při…

    Více info