Ubytování

Rekreační chata na farmě               

 

Atraktivní chata mezi soustavou rybníků v soukromém areálu u obce Mutyněves v k.ú  Malý Ratmírov a 14 km od Jindřichova Hradce v oblasti České Kanady v jižních Čechách.

Součástí areálu jsou 4 rybníky  a výběhy ve kterých uvidíte ovečky, kozičky, miniaturní oslíky a další zvířátka.

Možnost rybaření po dohodě s ubytovatelem.

Pronájem:
Jaro – podzim, chata 2+kk s max. 4 lůžky a dětskou postýlkou

Cena:
1990,- Kč objekt/noc + spotřeba el.energie

Cena zahrnuje pobyt, lůžkoviny a ručníky.V ceně není zahrnuta skutečná spotřeba el. energie a rekreační poplatek. Tyto položky se hradí v hotovosti při předání objektu v poslední den pobytu.

 

Vybavení:

Vybavená kuchyňka (plynový sporák s troubou, lednička s mrazákem, myčka, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice) s malým posezením propojeno s obývacím pokojem s krbovými kamny, BTV-DVD  se vstupem na terasu s posezením, v přízemí koupelna se sprchovacím koutem a WC, v podkroví 2 ložnice (2/2), dětská postýlka a samostatné WC.

Oplocený pozemek, venkovní gril, ohniště s posezením, zahradní nábytek, dětský koutek (houpačka, skluzavka, pískoviště), lehátka. Parkování u objektu, domácí zvíře dle dohody.

Fotogalerie:

 

Rekreace:

Nejbližší možnost koupání přímo v areálu, dále na Ratmírovském rybníce (vodní sporty, lodičky, šlapadla), plavecký bazén a aquapark v Jindřichově Hradci 14 km (tobogán 82 m dlouhý, divoká řeka, masážní trysky, vzduchová lavice, protiproud, vlny, vodní zvon, hřib a dělo, dětské brouzdaliště s vodní stříkačkou a ježkem).

Cca 4 km od areálu je  v obci Střížovice vlaková zastávka úzkokolejné trati Jindřichův Hradec – Nová Bystřice.

V případě zájmu možnost zprostředkování  vyjížďky na koních.

Výlety do okolí: úzkokolejná trať: Jindřichův Hradec-Nová Bystřice, zámek Žirovnice, hrad Landštejn, Telč (UNESCO), zámek stojící na malém ostrůvku uprostřed rybníka – Červená Lhota, Chýnovská jeskyně, Krýzovy jesličky (největší mechanický betlém na světě) v J. Hradci, hrad Kámen, město „rekordů“ Pelhřimov.

 

 

Stravování:

tlacitko1Restaurace i obchod cca 4 km.

 

Poptávka a rezervace:

Pokud Vás naše nabídka oslovila a máte zájem prožít dovolenou u nás, rezervujte si prosím Vámi vybraný termín prostřednictvím formuláře. Po Vašem odeslání se s Vámi obratem spojíme a dohodneme další podrobnosti.

   |